Uvádění do provozu

Uvádění řídicího systému do provozu je součástí každé námi realizované zakázky automatizace a řízení. Kromě odlaďování řídicího systému provádíme rovněž nastavení a seřízení automatizačních prvků dle potřeb technologie.

Pro specifické zakázky nabízíme naši účast na IO testech nebo na kompletním uvádění do provozu. Jedná se o větší zakázky, kdy je potřeba jednorázově posílit programátorský tým pro IO testy nebo pro zakázky, kde je problém s vízovou povinností pro dodavatelskou firmu

img-start

vybíráme z našich realizací

Zprovoznění výroby majonézy a kečupu A-Z Libanon (2011)

Ukázka z řízení potravinářské výroby. Vlastní řízení výroby realizováno v PLC Siemens S7 v programovacím standardu S88. Pro vizualizaci použitý SW InTouch od firmy Wonderware a pro archivaci reportních dat MS SQL server.

Vizualizace a řízení kompresorovny v zásobnících plynu Tvrdonice (2018)

Projekt vizualizace a řízení kompresorovny v zásobnících plynu byl realizován pomocí software DeltaV vč. uvádění automatizace do provozu.

Uvádění do provozu technologie nové mlékárny v Palestině, realizováno pro koncového zákazníka TetraPak (2018-2019)

Pro firmu TetraPak realizováno zprovozňování řídicího systému nové výrobní linky. Po týdenním zaškolení do SW standardu následovala několika měsíční práce na zprovoznění a odladění technologie nové výrobní linky mléka.

strategický partner

partneři pro software

Máte dotaz nebo vás zaujala naše nabídka

Využijte tento formulář nebo volejte +420 606 957 691, +420 774 112 848